Seniorze, zadbaj o swoje zdrowie i weź udział Forum Seniora online! Spotykamy się 25 listopada!

Uprzejmie informujemy, że Nowa Trybuna Opolska organizuje Forum Seniora w Internecie, nad którym patronat objął Urząd Miasta w Opolu. Zapraszamy seniorów do wzięcia w nim udziału.
Forum rozpocznie się 25.11.2020 o godz. 12.00 na nto.pl
W jego programie znalazło się

  •     Zdrowie fizyczne i psychiczne w dobie pandemii. O tym, jak o nie zadbać, opowie nasz gość specjalny, profesor Marian Zembala - światowej sławy kardiochirurg, szef Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i były minister zdrowia.
  •    Covid 19. Co wiemy o nowej chorobie i jak się jej wystrzegać? – na te pytanie odpowiadać będzie Wiesława Bułdzin, ordynator oddziału zakaźnego Szpitala Wojewódzkiego w Opolu i konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych.
  •     Zdrowa i aktywna emerytura – jak zachować dobrą kondycję po 60. - to temat wystąpienialek. med. Katarzyny Bojkowskiej-Otrębskiej, wojewódzkiego konsultanta ds. geriatrii.
  •     Seniorze, nie daj się oszustom! – gość specjalny Michał Fajbusiewicz, autor słynnego programu telewizyjnego „997” opowie o tym, jak się zabezpieczyć przed naciągaczami.

Więcej szczegółów: 
https://nto.pl/seniorze-zadbaj-o-swoje-zdrowie-i-wez-udzial-forum-seniora-online-spotykamy-sie-25-listopada/ar/c14-15225122