ESTRADA MŁODYCH – „Taka piosenka, taka ballada” - 19.03.2019, godzina 18:00

17 marca 2019, niedziela | 18:00 scena klubowa
Bilety ze zniżką: 10 zł
(w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”,
tóra odbędzie się w dniach 15 – 17 marca 2019 r. Koncert objęty akcją promocyjną, na które można kupić bilety z 50% zniżką).

Z cyklu: ESTRADA MŁODYCH – „Taka piosenka, taka ballada”   W programie koncertu piosenki Wojciecha Młynarskiego.
 Nowy cykl koncertów klubowych pn. Estrada Młodych, prezentujący dorobek działających na terenie Opola i okolic Studiów Piosenki, kształcących młodych adeptów sztuki wokalnej, wrażliwych i pełnych zapału do przygody z piosenką.
Podczas koncertów usłyszymy utwory z różnorodnych gatunków muzycznych: popu, jazzu, musicalu, bluesa, utwory znane i lubiane, mniej znane i te, które będą dla słuchaczy muzyczną niespodzianką. Podczas każdego koncertu młodym artystom towarzyszyć będzie sekcja muzyczna.

Studio Piosenki Debiut i Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego z Młodzieżowego Domu Kultury w Opolu

Sekcja towarzysząca zespół Take Style:
Piotr Skrzypiec – piano
Jacek Hornik – saksofon
Arek Czyżewski – skrzypce
Jan Wezner – perkusja

Studio Piosenki Debiut i Wokalne Studio Kształcenia Jazzowego to  pracownie muzyczne mieszczące się w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu. Działalność swoją rozpoczęły w 1992 roku.
Skupiają dzieci i młodzież w wieku od 7-26 lat ,mającą muzyczne i  wokalne zainteresowania. Pragną  rozwijać się  w tym właśnie kierunku i MDK to im umożliwia.
Będąc uczestnikami zajęć Studia Piosenki Debiut i Wokalnego Studia Kształcenia Jazzowego na przestrzeni wielu lat brały udział w krajowych i międzynarodowych
festiwalach, konkursach, warsztatach muzycznych, programach telewizyjnych i radiowych propagujących muzykę. Mają także możliwość prezentacji swoich dokonań poprzez recitale i programy estradowe.
Wielu  ukończyło studia muzyczne i czynnie wykonuje zawód wokalisty.

Zajęcia prowadzą:
Małgorzata Sury-Skrzypiec, Piotr Skrzypiec