Sipińska. Sza la la zabawa trwa da da

Muzeum Polskiej Piosenki serdecznie zaprasza na niezwykle ciekawe oprowadzanie kuratorskie dla grup zorganizowanych (min. 8 osób) po najnowszej wystawie czasowej Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu.
 

Konkurs z zakresu rozwoju mniejszości narodowych

PREZYDENT MIASTA OPOLA ogłasza otwarty  konkurs ofert na powierzenie w 2018  roku realizacji przez organizacje pozarządowe lub inne uprawnione podmioty zadań publicznych z zakresu rozwoju mniejszości narodowych

Pracowałeś lub pracujesz w Niemczech? Dowiedz się co ci przysługuje

Pracowałeś w Niemczech i zbliżasz się do wieku emerytalnego? Byłeś oddelegowany z Polski do pracy za granicą? Zastanawiasz się czy otrzymasz niemiecką emeryturę?
Już teraz zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie z polskimi i niemieckim ekspertami od emerytur i rent.

Chcesz wiedzieć ile masz na koncie w ZUS? Przeczytaj list

Ponad 450 tys. mieszkańców Opolszczyzny, a 19 mln osób w całej Polsce otrzyma wkrótce ważną informację z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ten specjalny list dostaniesz, jeśli na twoje konto w ZUS chociaż raz została odprowadzona składka emerytalna.

Wakacje w Galerii Sztuki Współczesnej.

Zapraszamy na wystawy, spotkania, warsztaty, kurs. Szczegóły poniżej: 

WYSTAWY:

* SALE GŁÓWNE GSW

DYPLOMY WYDZIAŁU SZTUKI  UNIWERSYTETU OPOLSKIEGO

06.07.2018 - wernisaż 

ZUS przetwarza dane zgodnie z RODO

Opolski Zakład Ubezpieczeń Społecznych chroni dane setek tysięcy emerytów, ubezpieczonych pracowników oraz przedsiębiorstw, firm i instytucji. Zapewnia przy tym, że każdy ma dostęp do swoich danych osobowych lub może zażądać ich sprostowania.

Performens Alessandro Bosettiego „Regular Measures"

DYREKTOR GALERII SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ ZAPRASZA 15.06. (piątek) o godz.20.00: na słuchowiska Gregory Whiteheada, „Crazy Horse, One-Eight" oraz „Nothing Like Us Ever Was".
oraz o Godz.21.00:Performens Alessandro Bosettiego „Regular Measures"

Strony